LEGO® Ideas 21323 Velké piano

LEGO® Ideas 21323 Velké piano
LEGO® Ideas 21323 Velké piano
LEGO® Ideas 21323 Velké piano
LEGO® Ideas 21323 Velké piano
LEGO® Ideas 21323 Velké piano
LEGO® Ideas 21323 Velké piano
LEGO® Ideas 21323 Velké piano
LEGO® Ideas 21323 Velké piano
LEGO® Ideas 21323 Velké piano
LEGO® Ideas 21323 Velké piano
LEGO® Ideas 21323 Velké piano
LEGO® Ideas 21323 Velké piano
LEGO® Ideas 21323 Velké piano

Sleva 19% 9 199 Kč

7 369 Kč

POZOR, POSLEDNÍ KUS!

U VÁS UŽ 21.1. S DOPRAVOU ZDARMA PO ČR

vrácení zboží   60 dní na vrácení zboží

Parametry

záruka 2 roky
Vhodné od 18 let
Počet dílků 3662
Šířka balení 40 cm
Výška balení 18.00 cm
Délka balení 62 cm
Hmotnost balení 5.77 kg
Baterie Nejsou součástí balení
počet baterií 6 ks
Věk Starší (16+)
Pohlaví Unisex
Typ baterií AAA 1,5 V

Popis

Užijte si kvalitně strávený čas sami se sebou při stavění velkého piana z řady LEGO® Ideas.

Dejte průchod své kreativitě a zahrajte si některou z nádherných skladeb prostřednictvím svého zařízení. Model se pyšní motorem a funkčními klávesami.

Propojte stavebnici s aplikací LEGO Powered Up a probuďte v sobě pianistu nebo si pusťte automatické přehrávání a vychutnávejte si uchu lahodící tóny.

Na nic nečekejte, popadněte kostky a vytvořte si LEGO mistrovské dílo!

Splňte si LEGO® sen s tímto mimořádným pianem od LEGO Ideas, které můžete rozeznít pomocí aplikace LEGO Powered Up!

Milujete hudbu? Rádi si ve volném čase odpočinete u zábavného, tvořivého projektu? Pokud ano, pak je neuvěřitelná stavebnice LEGO® Ideas Velké piano (21323) pro vás tím pravým.

Zažijte pocit hrdosti při stavění propracovaného koncertního piana z kostek.

Nechybí kladívko, které rozezní každou strunu, pohyblivý pedál a autentické doplňky, jako je podepřené horní víko a vyklápěcí kryt klaviatury.

Zapněte motor, připojte se k aplikaci a pusťte se do koncertování – v bezplatné aplikaci LEGO Powered Up si můžete zvolit, zda budete hrát sami, nebo si pustíte automatické přehrávání.

Dopřejte si oddych a vychutnejte si tvoření LEGO hudebního mistrovského díla, které si můžete vystavit doma nebo v kanceláři.

Tento model je součástí kolekce LEGO stavebnic pro dospělé a představuje opravdu skvělý dárek k narozeninám nebo Vánocům – ať už máte v plánu potěšit blízkého muzikanta či kreativce, nebo chcete udělat radost sami sobě.

Představujeme vůbec první plně funkční LEGO® piano! Vychutnejte si stavění do detailu propracovaného modelu koncertního piana a pak se pusťte do hraní s pomocí aplikace LEGO Powered Up.

Nechte se nadchnout realistickými designovými prvky tohoto krásného modelu – od horního víka, které lze podepřít jako u skutečného klavírního křídla, až po vyklápěcí kryt na klávesy, kola a výškově nastavitelnou stoličku.

Pokud máte chuť pustit se do kreativní výzvy, tento model z 3662 dílků pro vás bude tím pravým.

Dopřejte si čas jen pro sebe, zbavte se stresu a vychutnejte si obohacující stavitelský zážitek, při kterém načerpáte energii.

Když je piano zavřené, měří přes 22,5 cm na výšku, 30,5 cm na šířku a 35,5 cm do hloubky. Stylový doplněk domů nebo do kanceláře a zároveň parádní dárek pro všechny muzikanty, milovníky hudby, klavíristy a kreativce.

Součástí je také brožurka, ve které se dočtete o fanouškovi, který tento model piana navrhnul, a spoustu dalších informací.

Tato stavebnice pro dospělé je součástí sbírky inspirativních LEGO® sad určených náročným kutilům, kteří se poohlíží po dalším úchvatném, kreativním projektu.

Již od roku 1958 jsou LEGO® kostky testovány tak, aby splňovaly ty nejvyšší oborové standardy. Díky tomu jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné skládání a rozebírání.

Ve společnosti LEGO Group LEGO® dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že každá stavebnice splňuje ty nejvyšší globální standardy týkající se bezpečnosti a kvality.

Věk: 18+
Počet dílků: 3662
Baterie: 6 x AAA 1,5V(nejsou součástí)

Dotazy

Odeslat odkaz

Kód výrobce

LEG 21323